GÜLLER VE GONCALARI

Join the forum, it's quick and easy

GÜLLER VE GONCALARI
GÜLLER VE GONCALARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

2 posters

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI........... Empty DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma Haz. 25, 2010 1:46 pm

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

canlarim benim ilk cocugum benim kiz oldu
ondan sonra dogal olarak erkek bebek istedim ve rabbime diledim iki erkek sahibi oldum allahin emaneti onlar bana ins...
ben duaya cok inaniyorum duanin gücünede...
ben bekarken bir kitap okumustum...
kitapta aynen söyle yaziyordu:erkek bebek isteyenler Allah rizasi icin iki rekat namaz kilsin namaz bitince sonunda ayetel kürsi okusun ve bittikten sonra ALLAHIM BANA HAYIRLISINDAN ERKEK EVLAT NASIP ET DESIN diye yaziyordu.....
evlendik bir kiz cocugu sahibi olduk ben ikinciyi istedim ve aklima bu dua geldi.
yapicam dedim ve ayni sekilde uyguladim. yalniz illaki erkek olsun diye degil ben her zaman önce saglikli sonra hayirli bir evlat istedim esim bebek istemiyordu ben istedim Hamile oldugumu duyunca kizacak diye böyle bir sey yaptim onun haberi yoktu cünkü ben korunuyordum.tabi erkek bebekleri seviyordu o yüzden böyle brsey yaptim rabbimden gelene raziyim her zaman... iki ay sonra dr. bana erkek bebegin olacak dedi cok mutlu oldum.....bu yöntemi teyzemede önerdim onunda bir kizi vardi ikinciyi erkek istiyordu oda uyguladi ve onunda oglu oldu ins.......
4 sene gecti ben dedim bir daha istiyorum ve ayni sekilde namazimi kildim duami ettim ve iki ay sonra dr. oglun olacak dedi.gerci dr.a gitmeden ben rüyamda gördüm..
6 haftalikti bebisim karnimda
rüyami anlatayim sizlere...
rüyamda dr.a kontrole gitmisim..ve orada siyah tenli bir bayan hamile esiyle sira bekliyorlar.bende bekliyorum ve orada kücük boylu birisi cikti ve dediki cinsiyetini secemedim kadinmi erkek mi... SENIN DEDI OGLUN OLACAK ADIDA YUSUF OLACAK DEDI BEN ISTEMEDIM KOMSUMUN OGLU YUSUF DEDIM ISRAR ETTI YUSUF OLACAK DIYE rüyadan uyandim esim Hamile oldugumu bilmiyor tabi ona dedim böyleyken böyle oda dedi sacmalama dedi...... neyse
randevüyü aldim gittim dr.a inanmayacaksiniz fakat orada hindistanli siyah tenli bir kadin oturuyor hamile ve esiyle sira bekliyor.ben iceri girdim dr. demesinmi oglun olacak diye .......bende rüyami dr.a anlattim oda güldü..(bu arada dr.umda kücük boylu birisiydi iki aylikken cinsiyetini söylerdi)...adi dedim yusuf olacak resmini cekti verdi bana esime gösterdim...oglun olacakmis diye cünkü hic ihmal vermiyordu bebek gelecegine ve cok mutlu oldu tabiii inanamadi resmin tarihine bakti ve ayni gün cekilmisti....
Rabbim her isteyenin dilegini versin kollarini bos birakmasin ins...
benden tavsiye yapin sizinde pipiliniz olsun ins bu arad gönülden isteyin bu namazi karsilikli eslerde kilabilirlerr.. 4. istiyorum fakat kiz istiyorum.. sirf ispatlamak icin erkek dogurmak isterimde allahinda izniyle... kizim yalniz kalmasin diyorumm ben ona baci getireyim istiyorum 2 kiz 2 oglan olsun ins

bu sekilde benim iki teyzemin bir oglu oldu ve üyelerimizden bercestenin 1 ilkimin 1 oglu olacak insss
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Admin

REP GÜCÜ : 1

http://gullervegoncalari.benimforum.org

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI........... Empty Geri: DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

Mesaj tarafından KARDELENIM Cuma Haz. 25, 2010 2:32 pm

bu dualardan başka bişey yaptılarmı.ovulasyon takibi falan.

KARDELENIM

REP GÜCÜ : 0

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI........... Empty Geri: DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Cuma Haz. 25, 2010 2:38 pm

YOK HICBIRSEY BILMIYORDUM BEN ADETTEN SONRA SIK SIK YAPTIM ILISKI
O KADAR ILISKI BITSEDE BEN NAMAZIMI KILMAYA DUAMI ETMAYA DEVAM ETTIM
GurbetGuzeli
GurbetGuzeli
Admin

REP GÜCÜ : 1

http://gullervegoncalari.benimforum.org