GÜLLER VE GONCALARI

Bonie Family Planning Lights Çocugunuzun Cinsiyetini Belirleyebilirsiniz !!

Aşağa gitmek

Bonie Family Planning Lights Çocugunuzun Cinsiyetini Belirleyebilirsiniz !!

Mesaj tarafından GurbetGuzeli Bir C.tesi Haz. 26, 2010 7:27 pm

Bonie Family Planning Lights
Çocugunuzun Cinsiyetini Belirleyebilirsiniz !!
Nasılmı ?


A)Erkek çocuk istiyorsanız

Her gün yapacağınız test’in merceğinde şekil 1 i görüyorsanız ilişkiye girseniz dahi korunmanız gerekmektedir.Şekil ikiyi gördüğünüz gün ve ertesi günü korunmasız bir şekilde ilişkiye girdiğinizde çocuğunuzun cinsiyeti erkek olacaktır

B)Kız çocuk istiyorsanız

Her gün yapacağınız test’in merceğinde şekil 1 i de görseniz 2’yide görseniz korunmanız gerekecektir birinci ay şekil 2 yi gördüğünüz günü tespit edip Örnek: ayın 14’ü ise ikinci ay ayın 11-12-13 ünde korunmasız ilişkiye girdiğiniz takdirde çocuğun cinsiyeti kız olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi ürün kitapçığında mevcuttu

Bonie Family Planning

Çocuk bekleyen çiftler, doğal olarak doğacak bebeklerinin öncellikle sağlikli bir şekilde dünyaya gelmesini umar. Lakin yine de bebeğin cinsiyeti konusunda bir tercihleri vardir ve bu umudu bebek anne karninda biçimlenip, ultrasonda kendini ahaliye sununcaya dek sürer.

Günümüzde çok çeşitli yöntemler cinsiyetin hamilelik öncesinden de belirlene bilineceğini göstermektedir.

Bunlardan en bilineni ve güvenilir olanı Tip Doktoru Landrew B.Shettles'in senelerce yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkan Shettles metodudur.
Shettles metoduna göre cinsiyeti belirleyen en önemli etken kadının hamile kalabileceği zamanla “yumurtlama dönemi” ilgilidir.Bu zamanın doğru tespiti bebeğin cinsiyetinin belirlenmesinide sağlamaktadır.

Bu araştırmalara göre erkek kromozomu taşıyan spermler hızlı ve kısa ömürlü dişi kromozomu taşıyan spermler ise yavaş fakat uzun ömürlüdürler. Buradan yola çıkarak üreme anının tam tespiti ile ;Öncesinde korunarak ilişkiye girmek şartıyla, Kadının hamile kalabileceği esnada yani üreme anı başladığından itibaren girilen ilişkide çocuğun cinsiyeti erkek olacaktır bundan önce girilen korunmasız ilişkilerde ise erkek kromozomu taşıyan spermler kısa ömürlü olduğu için ölmüş olacak ve dişi kromozomu taşıyan yavaş ama uzun ömürlü spermler döllenmeyi sağlayacaktır bu durumda ise çocuğun cinsiyeti kız olacaktır.
Tüm bu araştırmalar size karışık gelebilir ama üreme anının tespiti Bonie Family Plannig ile son derece basittir.

Bonie Family Planning tükürük numunesiyle çalışan bir test cihazıdır her gün bir parça tükürükle kolayca yapacağınız bu testle hayalleriniz gerçek olacak.Cihaza süreceğiniz bir parça tükürük örneği ile yapacağınız test neticesinde cihazın merceğinde aşağıdaki iki şekilden birini göreceksiniz
avatar
GurbetGuzeli
Admin

Mesaj Sayısı : 80
REP GÜCÜ : 1
Kayıt tarihi : 24/06/10
Yaş : 43

Kullanıcı profilini gör http://gullervegoncalari.benimforum.org

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz